17 września 2018, 11:13
W poniedziałek, 17.09.2018 r. młodsza grupa „Messi” w ramach zajęć treningowych o godz. 18 rozegra mecz sparingowy z drużyną UNIA SOLEC KUJAWSKI.
3 września 2018, 09:51
PRZYPOMINAMY, ŻE OD PONIEDZIAŁKU 03.09.2019 r. WRACAMY DO TRENINGÓW W GRUPACH. TRENUJEMY NA BOISKU „ORLIK” W CIELU. GRUPA MŁODSZA „Messi” – godz.18 , GRUPA STARSZA „Ronaldo” – godz.19.15 . TRENUJEMY W PONIEDZIAŁKI I PIĄTKI.
29 sierpnia 2018, 09:05
W związku z pogodą ( szybciej robi się ciemno ) piątkowy – 31.08.2018 FUTBOLOWY FESTYN Z UKS ORLIK ZIELONKA ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 17,30 !!!
27 sierpnia 2018, 09:06
Dnia 31 sierpnia 2018 r. o godz.18 na Placu Sołeckim w Zielonce (przy boisku) odbędzie się III FUTBOLOWY PIKNIK Z UKS ORLIK ZIELONKA. Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych piłkarzy wraz z rodzicami. Jak zawsze chcielibyśmy by rodzice czynnie spędzili z nami ten czas. Rozegrany zostanie min. mecz piłki nożnej: Starsza grupa „Ronaldo” kontra Rodzice ! Zwycięzcy biorą wszystko ! 🙂 Kto chciałby czynnie włączyć się w organizację naszej imprezy prosimy o kontakt z trenerami Darkiem i Szymonem. Przewidziany jest grill, dobra muza i szereg atrakcji dla dzieci. POZDRAWIAMY !!!
18 lipca 2018, 12:25
OD PIĄTKU, TJ. 20 LIPCA 2018 TRENUJEMY NA ORLIKU W CIELU O GODZ.19 . ZARÓWNO MŁODSZA , JAK I STARSZA GRUPA.
LIPIEC – OD 16.07 (poniedziałek ) DO KOŃCA MIESIĄCA
SIERPIEŃ – OD 20.08 ( poniedziałek) DO KOŃCA MIESIĄCA
17 lipca 2018, 08:43
W dniach 23-27.06.2018 r. nasz zespół w liczbie 28 zawodników przebywał na obozie sportowym w Borach Tucholskich, w ośrodku wypoczynkowym „Cztery korty” w Okoninach Nadjeziornych. Trenowaliśmy 2x dziennie mając do dyspozycji super przygotowane naturalne boisko piłkarskie, korty tenisowe, siłownię zewnętrzną oraz pobliski las. Podczas niektórych zajęć drużyna dzielona była na 2 grupy. Młodsi zagrali min. mecz towarzyski z drużyną Szkółki Piłkarskiej „Wolej” Tuchola. Starsza grupa natomiast rozegrała 2 mecze sparingowe. W pierwszym spotkaniu ulegliśmy renomowanej drużynie Unii Janikowo, w drugim natomiast pokonaliśmy zespół Racing Kids z Katowic. Nasi piłkarze odbyli także trening w terenie pokonując niemal 20 km. na rowerach. Rozgrywaliśmy również zacięte pojedynki w bilarda oraz tenisa stołowego. W trakcie naszego zgrupowania oglądaliśmy mecze odbywające się podczas mundialu w Rosji. Wspólnie oglądaliśmy mecz Polska-Kolumbia, każdy z pomalowaną farbkami twarzą w barwach reprezentacji Polski . Ostatniego dnia każdy mógł zjeść smaczną kiełbaskę przy ognisku. Wszyscy wyjechali z obozu uśmiechnięci i zadowoleni, mamy nadzieję, iż w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej.
2 lipca 2018, 11:09
Treningi w wakacje :
21 czerwca 2018, 07:27
W ZWIĄZKU Z SOBOTNIM WYJAZDEM NASZYCH PIŁKARZY NA ZGRUPOWANIE SPORTOWE DO OKONIN NADJEZIORNYCH PIĄTKOWY TRENING, TJ.22.06.2018 ODBĘDZIE SIE O GODZ.19,15. GRUPA MŁODSZA „MESSI” ORAZ GRUPA STARSZA „RONALDO” TRENUJĄ RAZEM !!!
14 czerwca 2018, 18:40
Informujemy, że w piątek 15 06.2018r. starsza grupa trenuje o godz. 18:15.
5 czerwca 2018, 08:09
Dnia 11 czerwca 2018 r. o godz. 19.15 (po treningu młodszej grupy) na Orliku w Cielu odbędzie się zebranie organizacyjne z rodzicami dzieci, które jadą na obóz sportowy w dniach 23-27.06.2018 do Okonin Nadjeziornych. Prosimy o przybycie wszystkich rodziców !